Microsoft Office 2019 Indir – Professional Plus Türkce ISO

Microsoft Office 2019 İndir

Microsoft Office 2019 İndir, Word, Excel, PowerPoint ve daha fazlasının en son sürümlerini içeren Windows için bir üretkenlik paketidir. En yeni üretkenlik araçlarına ihtiyaç duyan ancak aylık veya yıllık Office 365 planına abone olmak istemeyen işletmeler ve kuruluşlar için tasarlanmıştır. Office 2019, PC veya Mac için Word, Excel ve PowerPoint gibi klasik uygulamalarla birlikte gelen ve Office 365 aboneliğiyle birlikte gelen bulut tabanlı özelliklerin hiçbirini içermeyen tek seferlik bir satın almadır.

Microsoft’tan en yeni üretkenlik paketini arıyorsanız, Office 2019 harika bir seçenektir. Word, Excel, PowerPoint vb.’nin tüm en son sürümlerini içerir. Ayrıca, tek seferlik bir satın almadır, bu nedenle aylık veya yıllık Office 365 planına abone olma konusunda endişelenmenize gerek yoktur.Microsoft Office 2019 İndir

Microsoft Office 2019 İndir Özellikleri

 • Microsoft Office 2019, Word, Excel, PowerPoint ve OneNote’un güncelleştirilmiş sürümleri gibi yeni özellikler içerir.
 • Office 2019, tek seferlik satın alınan Microsoft Office’in son sürümüdür.
 • Microsoft Microsoft Office 2019’un gelecekteki sürümleri, abonelik gerektirmeyen bir Microsoft Office zaman satın alımıdır.
 • Office 2019 ayrıca Word’de mürekkep desteği, Powerpoint’te iyileştirmeler ve Excel’de yeni veri türleri gibi yeni özellikler içerir.

Microsoft Office 2019 Artıları ve Eksileri

Satın almadan önce Microsoft Office 2019’un artıları ve eksileri hakkında bilmeniz gerekenler burada.

Artıları:

 • Geliştirilmiş arayüz: Office 2019’daki şerit arayüzü, önceki sürümlere göre çok daha gelişmiş ve kullanımı daha kolay.
 • Daha iyi işbirliği özellikleri: Office 2019, belgeler, elektronik tablolar ve sunular üzerinde başkalarıyla çalışmayı daha erişilebilir hale getiren yeni özellikler içerir.
 • Güncellenen uygulamalar: Office 2019’daki bağımsız uygulamalar, yeni özellikler ve iyileştirmelerle güncellendi.

EKSİLERİ:

Windows 10’a dahil değildir: Office 2019, Windows 10’a dahil değildir ve ayrıca satın alınmalıdır.
Microsoft Office 2019, etkinleştirme ve yükleme için bir Microsoft hesabı gerektirir.
Yalnızca Windows 7 ve 8 ile uyumludur: Office 2019 yalnızca Windows 7 ve 8 ile uyumludur. Windows’un önceki sürümleriyle uyumlu değildir.

Microsoft Office 2019 Sistem Gereksinimleri

Microsoft Office 2019 için minimum sistem gereksinimleri şunlardır:

 • İşletim sistemi: Windows10
 • İşlemci: 1,6 GHz veya daha hızlı
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Sabit disk alanı: 6 GB kullanılabilir alan
 • Ekran çözünürlüğü: 1280 x 768
 • Grafikler: DirectX 9 veya üstü, WDDM 1.0 sürücüsü ile

Ürün işlevselliği ve grafikler, sistem yapılandırmanıza göre değişiklik gösterebilir. Bazı özellikler ek veya gelişmiş donanım veya sunucu bağlantısı gerektirebilir.

Çözüm

Microsoft Office 2019 İndir, zaten harika bir araç paketi için mükemmel bir güncellemedir. Bazı yeni özellikler olsa da, odak noktası her zaman memnuniyetle karşılanan kararlılık ve performans iyileştirmeleri gibi görünüyor. Üretkenlikte büyük bir fark yaratabilecek bir şey olduğundan, yüksek çözünürlüklü ekranlar için geliştirilmiş desteği görmekten memnunuz. Genel olarak, Office 2019 önemli bir güncellemedir ve günlük olarak Microsoft Office araçlarına güvenen herkes için yatırıma değer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *