Malwarebytes Indir

Malwarebytes Indir v4.2.3 96 – Full Türkçe

Malwarebytes Indir

Malwarebytes İndir, hem ev hem de iş kullanıcıları için kötü amaçlı yazılımdan koruma ve internet güvenliği yazılımı sağlayan bir yazılım şirketidir. Şirket 2004 yılında Marcin Kleczynski ve Bruce Harrison tarafından kuruldu. Malwarebytes 500 milyondan fazla kez indirildi ve 30’dan fazla dilde mevcut.

Şirketin amiral gemisi ürünü Malwarebytes Anti-Malware, bilgisayardaki kötü amaçlı yazılımları tarayan ve kaldıran bir programdır. Malwarebytes ayrıca bir virüsten koruma programı, bir güvenlik duvarı ve bir web filtreleme aracı dahil olmak üzere çeşitli başka güvenlik ürünleri de sunar.Malwarebytes Indir

Malwarebytes Indirme Özellikleri

  • Malwarebytes, Microsoft Windows, macOS, Android ve iOS için kötü amaçlı yazılımları bulan ve kaldıran bir kötü amaçlı yazılımdan koruma yazılımıdır.
  • Malwarebytes’in hem ücretsiz hem de premium sürümü vardır. Ücretsiz sürüm, istendiğinde
  • kullanıcı tarafından manuel olarak çalıştırılabilir veya otomatik güncellemeleri çalıştıracak şekilde ayarlanabilir.
  • Premium sürüm, kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlar ve kötü amaçlı dosyaları otomatik olarak kaldırır.
  • Malwarebytes, mevcut kötü amaçlı yazılım bulaşmalarını kaldırmada etkili olmuştur. Ancak, geleneksel antivirüs yazılımının yerine geçmez.
  • Malwarebytes iki ana özellik sunar: kötü amaçlı yazılımları algılayıp kaldırabilen bir tarayıcı ve kötü amaçlı işlemleri ve web sitelerini sisteminize bulaşmadan önce engelleyen gerçek zamanlı bir koruma modülü.

Malwarebytes Indir Sistem Gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 8.1, 8, 7 Service Pack 1
  • Donanım gereksinimleri: 800 MHz CPU veya daha hızlısı,
  • 512 MB RAM, 250 MB boş sabit disk alanı

Çözüm

Malwarebytes Indir, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan korumak için harika bir araçtır ve makinelerini güvende tutmanın etkili bir yolunu arayan herkese tavsiye ediyoruz. Ancak Malwarebytes’i indirip kurmadan önce aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. İlk olarak, Malwarebytes bilgisayarınızı her tür kötü amaçlı yazılımdan korumayacaktır, bu nedenle hala iyi bir virüsten koruma programı yüklemelisiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *