Internet Download Manager Indir

Internet Download Manager Indir v6.40 Build 11 Türkçe

Internet Download Manager Indir

Internet Download Manager Indir, indirme hızlarını 5 kata kadar artırmanıza ve indirmeleri devam ettirmenize ve planlamanıza izin veren bir programdır. Kapsamlı hata kurtarma ve devam ettirme özellikleri, bağlantı kesilmeleri, ağ sorunları, bilgisayar kapanmaları veya beklenmeyen elektrik kesintileri nedeniyle durdurulan veya sonlandırılan indirmeleri devam ettirir. IDM, birincil grafik kullanıcı arayüzü nedeniyle kullanıcı dostu ve basittir.

IDM Full Indir, indirmelerinizi hızlandırmak için akıllı dinamik dosya segmentasyonuna ve güvenli çok parçalı indirme teknolojisine sahip gelişmiş bir indirme mantığı hızlandırıcısı içerir. Internet Download Manager, en yüksek hızlanma hızını elde etmek için indirilen verileri indirme işlemi boyunca otomatik olarak bölümlere ayırır ve ek bağlantı ve oturum açma işlemleri olmadan mevcut bağlantıları yeniden kullanır.Internet Download Manager Indir

Internet Download Manager İndir, HTTP, FTP, HTTPS ve MMS protokollerini destekler. Ayrıca indirmelerinizi otomatik olarak işlemek için Microsoft Internet Explorer, Netscape Navigator, Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome ve diğer popüler tarayıcılara sorunsuz bir şekilde entegre olur. Ayrıca komut satırından dosyaları sürükleyip bırakabilir veya Internet Download Manager’ı kullanabilirsiniz. Internet Download Manager, ayarladığınız saatte modeminizi arayabilir, istediğiniz dosyaları indirebilir ve bittiğinde bilgisayarınızı kapatabilir, hatta kapatabilir.

Internet Download Manager Indir Özellikler

 • Internet Download Manager veya IDM, indirmeleri yönetmek ve planlamak için bir araçtır. Microsoft Windows ve macOS için kullanılabilir.
 • IDM aynı anda birden fazla dosya indirebilir, indirmeleri duraklatabilir ve devam ettirebilir ve hatalardan kurtarabilir. Ayrıca yerleşik bir zamanlayıcıya sahiptir ve Microsoft Internet Explorer, Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari ve diğer tarayıcılarla entegre edilebilir.
 • IDM, 30 günlük ücretsiz deneme süresi olan bir paylaşım yazılımıdır. Deneme süresi sona erdikten sonra, kullanıcı yazılımı kullanmaya devam etmek için bir lisans satın alabilir.
 • Internet Download Manager, HTTP, HTTPS, FTP ve FTPS protokollerini destekler. Ayrıca proxy sunucuları, tanımlama bilgileri, yönlendirmeler, yetkilendirme ve MP3 ses ve MPEG video içerik işlemeyi de destekler.
 • IDM, kullanımı kolaylaştıran bir grafik kullanıcı arayüzüne (GUI) sahiptir. Ayrıca yerleşik bir indirme hızlandırıcı, indirme kuyruğu ve kapsamlı hata kurtarma özelliklerine sahiptir.
 • Internet Download Manager, Internet’ten dosya indirmek için harika bir araçtır. Hem uzman kullanıcılar hem de yeni başlayanlar için mükemmel bir seçim yapan birçok özelliğe sahiptir.
 • İndirmelerinizi yönetmenize ve planlamanıza yardımcı olacak bir araç arıyorsanız, IDM harika bir seçenektir.
 • IDM, 30 günlük ücretsiz deneme süresi olan bir paylaşım yazılımıdır. Deneme süresi sona erdikten sonra, kullanıcı yazılımı kullanmaya devam etmek için bir lisans satın alabilir. Bir lisans satın almaya karar verirseniz, IDM kredi kartı, PayPal ve banka havalesi dahil olmak üzere çeşitli ödeme seçenekleri sunar.

IDM nasıl kullanılır?

IDM, internetten dosya indirmek için kullanılabilecek bir araçtır. Hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılar için kullanabilir.

IDM’yi kullanmak için öncelikle bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekir. Yüklendikten sonra uygulamayı başlatmanız ve “URL Ekle” düğmesini tıklamanız gerekir. İndirmek istediğiniz dosyanın URL’sini girebileceğiniz yeni bir pencere açılacaktır.

İndirmek istediğiniz dosyanın URL’sini girin ve “Tamam” düğmesine tıklayın. IDM şimdi dosyayı indirmeye başlayacaktır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra dosyayı bilgisayarınızın “İndirilenler” klasöründe bulabilirsiniz.

IDM nasıl çalışır?

IDM, bir dosyayı küçük parçalara bölerek ve ardından bu parçaları aynı anda indirerek çalışır. Bu, bağlantı daha verimli olduğu için çok daha hızlı bir indirme ile sonuçlanır. IDM ayrıca, onu dosya indirmek için popüler bir seçim haline getiren başka özelliklere de sahiptir. Örneğin, kesintiye uğrayan indirmeleri devam ettirebilir, indirmeleri programlayabilir, vb.

IDM’yi ücretsiz kullanabilir miyiz?

IDM, sınırlı bir süre için ücretsiz olarak kullanılabilir. Deneme süresi sona erdikten sonra IDM’yi kullanmaya devam etmek için bir lisans satın almanız gerekecektir.

Internet Download Manager Indir Sistem Gereksinimleri.

Internet Download Manager aşağıdaki sistem gereksinimlerine sahiptir:

 • Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 10 veya üstü
 • Intel Pentium 4 veya üzeri işlemci
 • 512 MB RAM veya daha fazlası
 • 50 MB boş sabit disk alanı
 • Aktif bir İnternet bağlantısı

Son düşünceler

Internet Download Manager İndir, İnternet’ten sık sık dosya indiren herkes için harika bir araçtır. İndirmelerinizi yönetmenize ve kolayca izlemenize yardımcı olabilir. Ek olarak, aynı anda birden fazla dosya indirerek indirmelerinizi hızlandırabilir. Genel olarak, Internet Download Manager, güvenilir ve verimli bir indirme yöneticisine ihtiyaç duyan herkes için mükemmel bir seçimdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *