Bandicam Indir

Bandicam Full Indir – v5.4 Full Türkçe İndir 2022

Bandicam Full Indir

Bandicam İndir ile PC ekran aktivitelerinizi kolay ve net bir şekilde kaydedebilirsiniz. Ayrıca Bandicam, web kamerası görüntülerini ve oyun görüntülerini yakalamayı da destekler. Güvenilir ve kullanımı kolay bir ekran kaydedici arıyorsanız, Bandicam doğru seçimdir.

Bandicam’i eğitim videoları oluşturmak, oyun oynamak veya web kamerası videoları çekmek gibi çeşitli amaçlar için kullanabilirsiniz. Bandicam, ekranınızdaki her şeyi yüksek kaliteli video olarak yakalayabilen, Windows için hafif bir ekran kaydedicidir. Yalnızca bir ekran kaydedici değil, aynı zamanda güçlü bir video düzenleme aracıdır. Profesyonel görünümlü videoları kolaylıkla oluşturmak için Bandicam’ı kullanabilirsiniz.Bandicam Indir

Bandicam Full İndir Özellikler

 • Bandicam, AVI 2.0’ı destekler; maksimum dosya boyutu, yerel Sabit Diskte boş alan olduğu sürece sınırsızdır (24 saatten fazla kayıt mümkündür).
 • Oyun veya diğer uygulamaları oynarken kaydı kontrol etmek için Kısayol Tuşlarını kullanabilirsiniz.
 • Ekranınızı video olarak kaydetmek için Xvid, H264(CPU), Intel Quick Sync Video(GPU), MPEG-1 ve Motion JPEG gibi codec bileşenlerini seçebilirsiniz.
 • Kaydedilen dosya, kaydı bitirdiğinizde otomatik olarak MP4’e dönüştürüleceğinden, kaydedilen dosyayı dönüştürmeden YouTube’a yükleyebilirsiniz.
 • Monitörünüzün yenileme hızına göre kare hızını 120 fps’ye kadar ayarlayabilirsiniz.
 • Kayıt alanını isteğinize göre ayarlayabilir ve fare imleci vurgulama özelliğini kullanabilirsiniz.
 • Durmadan 24 saatten fazla kayıt yapabilirsiniz (Otomatik bölme işlevini kullanabilirsiniz).
 • 4K Ultra HD videoyu 3840×2160 boyutuna kadar çözünürlüklerde kaydedebilirsiniz.
 • Kaydedilen dosya boyutu diğer yazılımlardan (1/5 ~ 1/20) daha küçüktür.
 • Kaydedilen video dosyalarını düzenlemek için yerleşik video düzenleyiciyi kullanabilirsiniz.
 • Bandicam’in ‘Oyun Kaydı’ modu ile oyun ekranlarını açıp kaydedebilirsiniz.

Bandicam mı yoksa OBS mi daha iyi?

Kişisel tercihlere bağlı olduğu için bu sorunun doğru bir cevabı yoktur. Bazı insanlar daha kolay kullanımı nedeniyle Bandicam’ı daha iyi bir seçim olarak görebilirken, diğerleri daha fazla özellik sunduğu için OBS’yi tercih edebilir. Sonuç olarak, hangi programın sizin için doğru olduğuna karar vermenin en iyi yolu, ikisini de denemek ve hangisini tercih ettiğinizi görmektir.

Bandicam ücretsiz mi?

Evet, Bandicam’ı indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Gizli maliyetler veya abonelik ücretleri yoktur. Tüm özellikleri hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Bandicam’ın kullanımı güvenli midir?

Evet, Bandicam’ın kullanımı güvenlidir. Bu bir virüs veya kötü amaçlı yazılım değildir. Bandicam, dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılan meşru bir yazılım uygulamasıdır.

Bandicam’ı ticari amaçlarla kullanabilir miyim?

Evet, Bandicam’ı ticari amaçlarla kullanabilirsiniz. Bandicam, işletmeler ve profesyoneller tarafından ekran görüntüleri ve video eğitimleri oluşturmak için sıklıkla kullanılır.

Bandicam’i kullanmadan önce diğer ekran kayıt yazılımlarını kaldırmam gerekir mi?

Hayır, diğer ekran kayıt yazılımlarını kaldırmanız gerekmez. Bandicam, diğer birçok ekran kayıt yazılımıyla uyumludur.

Bandicam için sistem gereksinimleri nelerdir?

Bandicam minimum 2 GB RAM ve 300 MB boş sabit disk alanı gerektirir. Ayrıca 1 GHz veya daha yüksek bir işlemci gerektirir. Bandicam, Windows Vista, 7, 8, 10 ve Mac OS X 10.6 veya üstü ile uyumludur.

Çözüm

Bandicam, yüksek kaliteli videoları kolaylıkla kaydetmek için kullanabileceğiniz çok iyi bir ekran kayıt programıdır. Yazılım, kullanımı kolay bir arayüze ve onu bir ekran kayıt programı arayan herkes için mükemmel bir seçim haline getiren çok çeşitli özelliklere sahiptir. Bandicam’ın tek dezavantajı ücretsiz olmaması, ancak içerdiği tüm özellikler göz önüne alındığında fiyatı çok makul. Genel olarak, Bandicam, kullanımı kolay ve zengin özelliklere sahip bir ekran kayıt programı arayan herkes için mükemmel bir seçimdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *